На допомогу учасникам АТО виділили додаткові кошти

Учора депутати Черкаської райради виділили ще 106 тисяч гривень для учасників АТО. Ці кошти будуть використані на виконання районної програми "Турбота на 2014-2020 роки" для надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО, сім’ям учасників АТО та родинам поранених бійців, а також придбання санаторно-курортної путівки для учасника АТО, інваліда війни ІІ групи.

– Від початку року одноразову грошову допомогу отримали 66 осіб відповідної категорії на загальну суму 198 тисяч гривень, – повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Чубань. – Окрім того, до управління надійшло ще 100 заяв і їхня кількість постійно зростає, тому рішення про збільшення допомоги – це нагальна вимога часу.

Нагадаємо, наразі на обліку в Координаційному центрі з питань надання допомоги у забезпеченні бійців, які несуть службу в зоні АТО, перебуває 382 учасники антитерористичної операції, 115 з яких мають статус учасника бойових дій, 2 – інваліди війни. Учасники АТО, які звернулися до управління, отримають по 3 тисячі гривень одноразової грошової допомоги.

Прес-Центр
АТО Допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі