У Черкасах «тестуватимуть» вуличні світильники (ФОТО)

У міському  бюджеті розвитку на цей рік передбачено  6 мільйонів 439 тисяч гривень на реконструкцію зовнішніх мереж освітлення, зокрема, закупівлю сучасних вуличних світильників. Які є кращими за рівнем освітленням, енергоспоживанням, терміном експлуатації та іншими технічними показниками сьогодні обговорювали члени міської комісії, до якої ввійшли фахівці КП «Міськсвітла», депутати та представники громадськості міста. До участі у засіданні були запрошені безпосередньо виробники світлодіодного обладнання, які  мали змогу представити перед присутніми свої вироби.
 
Ініціатором такого відкритого обговорення  став директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін, зауваживши, що його підприємство прагне працювати напряму із заводами-виробниками, а не з дилерами, як це було раніше. Оскільки виробники значно відповідальніше ставляться до якості та подальшої експлуатації проданого товару. Приміром, у разі якоїсь несправності світильника ті по гарантії  без жодних проблем його ремонтують, або й взагалі – власним коштом замінюють на новий, чого не скажеш про дилерів.
 
 
У Черкасах «тестуватимуть» вуличні світильники (ФОТО), фото-1

У ході засідання присутні в залі  директори або представники заводів-виробників  світлодіодного обладнання презентували вуличні світильники власного виробництва, розповівши про їх технічні умови та можливості.
 
У Черкасах «тестуватимуть» вуличні світильники (ФОТО), фото-2

Після обговорення учасники зібрання вирушили на КП «Міськсвітло», аби здійснити технічні заміри представленого обладнання. А надвечір запланована наочна презентація роботи світильників безпосередньо у реальних умовах вулиці. А саме, після дев’ятої години вечора кожен з них буде змонтований на спеціально виділені для цього три електроопори на розі вулиць Ільїна-Котовського. Таким чином члени комісії матимуть змогу об’єктивно оцінити якість освітлення.
 
У Черкасах «тестуватимуть» вуличні світильники (ФОТО), фото-3

Віталій Терьохін розповів, що КП «Міськсвітло» для проведення відповідних робіт надасть необхідну  спецтехніку та робітників.
 
У Черкасах «тестуватимуть» вуличні світильники (ФОТО), фото-4

А вже з наступного тижня члени комісії зберуться знову, аби остаточно сформувати висновок та пропозиції щодо закупівлі для Черкас вуличних світильників, які найкраще себе зарекомендували під час презентації.
 
У Черкасах «тестуватимуть» вуличні світильники (ФОТО), фото-5
www.rada.cherkassy.ua
світильники ліхтарі світло Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі