![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
На Черкащині найбільші інвестиції надходять в житлове будівництво
За півроку 2015 підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 1340,1 млн.грн. капітальних інвестицій. Найвагомішу частку з них (99% загального обсягу) становили інвестиції в матеріальні активи, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.
Обсяг капітальних інвестицій, освоєних за січень–червень, зменшився проти відповідного періоду попереднього року на 8,3%. Три чверті усіх інвестицій освоєно за рахунок власних коштів підприємств та організацій.
Частка коштів з державного та місцевого бюджетів становила 5,7%.
Найбільш активно освоювались капітальні інвестиції підприємствами м.Черкаси, де використано майже третину 27,8% усіх інвестицій області.
Левову частку (35,7%) усіх капітальних інвестицій було освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства.
Підприємствами промисловості вкладено 22,3% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій. Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 282,3 млн.грн. (21,1% від загального обсягу).
![Снимок Снимок](/dist-assets/images/cap.jpg)
Снимок