У липні на Черкащині середня зарплата дорівнювала 3 501 гривні

Як інформує Головне управління статистики в Черкаській області, в липні 2015 року середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у липні 2015р. становила 3501 грн., що у 2,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу (1218 грн.) і склала 100,7% до червня 2015р. та 111,2% до липня 2014р. 

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у промисловості, державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні, транспорті та складському господарстві, професійній, науковій та технічній діяльності, фінансовій та страховій діяльності, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці відповідно в 1,2–1,4 раза.

Значно нижче, ніж у середньому по області, оплачувалася праця зайнятих у поштовій та кур`єрській діяльності, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, наданні інших видів послуг, де рівень заробітної плати не перевищив 60% від середнього по економіці області.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника за січень–липень 2015р. становила 3158 грн. і зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 14,5%.
Провінція
зарплатня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии