• Головна
  • Представники «Правого сектору» Черкащини крали гуманітарку для АТО (офіційна заява)
08:08, 28 серпня 2015 р.

Представники «Правого сектору» Черкащини крали гуманітарку для АТО (офіційна заява)

З лав «Правого сектору» Черкащини виключені чотири активісти. Після внутрішнього розслідування київського центрального проводу було виявлено численні правопорушення, скоєні представниками черкаського осередку.

Про це повідомила речник Національно визвольного руху Правий сектор в Черкаській області Наталія Вернидуб, пише Прочерк.

«З моменту внутрішнього розслідування, яке було почато в липні цього від роботи в організації були відсторонені члени «Правого сектору» Черкащини Андрій Черевань, Олександр Горовий, Леонід Зелененко та Валерій Холоденко. Після закінчення внутрішнього розслідування було виявлено наступні факти їх злочинної діяльності: факти вимагання даними особами грошей від підприємців та віджиму земель та врожаю. Причетність до розкрадання волонтерської допомоги, яку отримував Олександр Горовий, але не довозив її до місця призначення. Привласнення автотранспорту, а саме джипу Гранд, який був переданий для потреб фронту, але так і не переданий за призначенням і зараз використовується Холоденком для власних потреб і розваг», – повідомила Наталія Вернидуб.

Крім цього, за словами пані Наталії, були виявлені факти розкрадання майна організації – комп’ютерної техніки, страйбольних автоматів, та самої організації, яку привласнив Андрій Черевань та використовував її для своїх злочинів. За підсумками слідства ці особи виключені з лав Правого сектору та не мають права представлятися членами організації, а також представляти інтереси в будь-яких громадських радах при будь-яких органах влади.

«В разі, якщо вони будуть десь з’являтися та представлятися членами, НВР«Правий сектор» просить повідомляти обласному керівництву організації», – говорить Наталія Вернидуб.

Заступник голови НВР «Правий сектор» Черкащини Петро Кисельов, розповідає і про інший злочин одного з колишніх однодумців.

«Олександр Горовий затриманий за розкрадання та продаж зброї. «Правий сектор» вимагає розслідування в найкоротший термін та найсуворішого покарання. Адже, коли викрадається та продається зброя, якою має захищатись наша країна, ми не робимо виключення ні для колишніх членів організації, ні для теперішніх. У Правому секторі відбувається внутрішня чистка від нечистого на руку елементів та зрадників. Радимо таким діячам тікати».

Петро Кисельов наголошує, ГО «Правий сектор» Черкащини, яка була створена Череванем, не є легітимною і не має жодної юридичної сили.

Нині керувати Правим сектором Черкащини призначено Андрія Гоца, який родом з Закарпаття. На Черкащину відкомандирований виконувати «певні завдання організації»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...