• Головна
  • Черкаський музикант підкорив унікальний інструмент (ВІДЕО)
09:05, 28 серпня 2015 р.

Черкаський музикант підкорив унікальний інструмент (ВІДЕО)

Дві металеві пластини та кілька надрізів. У руках черкаського музиканта унікальний інструмент: гуда.

Антон Стрілець, музикант: "З цієї сторони нічого немає. Тут є дірка, туди можна засовувати руку. Тут є у нас ноти. Що у нас ще тут є. Та все. Можна туди говорити."

З’явилась гуда у житті двадцятип’ятирічного Антона більше року тому. До цього хлопця знали як вправного барабанщика. Тепер гру на обох інструментах Антон поєднує.

Антон Стрілець, музикант: "Я вам скажу, що у мене це, може, навіть краще виходить, ніж на барабанах. Може, тому що це цікавіше. На барабанах багато хто гарє в Україні, а на гуді – мало."

Принцип гри на унікальному інструменті, каже музикант, доволі простий. Кожен із надрізів – окрема нота. Легкий удар – і гуда видає красивий звук.

Антон Стрілець, музикант: "Якщо по гуді саме тут, то буде такий звук, якщо тут, то буде такий. Щоб цього досягнути, я витратив десь більше місяця гри саме на гуді."

Колег по гуді у Черкасах Антон не має взагалі. По всій Україні такі інструменти можна злічити на пальцях однієї руки. Та й ті повністю неповторні.

Антон Стрілець, музикант: "Вони всі індивідуальні. Немає їх схожих. Майстер коли робити, то кожен особливий і особистий."

Грати на медитативному інструменті Антон береться тільки як має відповідний настрій. Інакше, зізнається, гра не йде.

Антон Стрілець, музикант: "Залежить від настрою. Якщо настрій гарний, то я сідаю і можу годину-півтори повністю відключитись і грати. Буває і так, що хочу пограти, а немає настрою і взагалі не йде музика."

Сьогодні Антон у музичних пошуках. Вже кілька місяців шукає інструмент, який гармонійно звучатиме з гудою. А потім, обіцяє, спробує записати для черкасців справжній розслабляючий хіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...