Черкасці облюбували нове місце відпочинку (ВІДЕО)

Черкасці облюбували нове місце відпочинку. Водоканалівці поряд із своїм підприємством зробили новенький фонтан. Помилуватись водограєм, який ще й прозвали "сухим", щодня сходиться люд звідусіль.

 Такий фонтан черкасці бачать уперше. Новенький водограй у вигляді сонця з великими промінцями бавить людей звідусіль. Найбільша втіха – дітям. За спекоти сюди сходиться до півсотні малечі. Каже директор "Водоканалу". Створити таку родзинку у нашому місті, розповідає, планував давно.

Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал": "Не захотіли ми будувати тут басейн і банальний, типовий, який обмежуватиме простір."

Сучасний та модерновий. Його тут величають "сухим". Бо вода ллється з землі, а не зі звичних резервуарів.

Катерина, жителька м. Черкаси: "Дуже добре, що зробили такий фонтан. Є куди прийти ввечері, коли жарко, щоб не сидіти вдома."

Досі таких "прохідних" фонтанів не бачили, кажуть містяни.

Яна, жителька м. Черкаси: "Дуже гарний фонтан. Прохолодно, свіже повітря."

Над створенням водограю водоканалівці працювали рік. Це дарунок черкасцям з нагоди столітнього ювілею підприємства. Сквер з фонтаном зробили ще й патріотичним. Щоправда, днями невідомі понівечили кілька флагштоків та буквально здерли з них державні прапори. Це вже третя крадіжка стягів. Всього поцупили їх більше десятка, – кажуть робітники водоканалу. Й прохають жителів Черкас не перетворювати місце краси на осередок вандалізму.

ВІККА
фонтан відпочинок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии