Журналіст підловив державного нотаріуса на шахрайстві (ВІДЕО)

Черкаський державний нотаріус займається шахрайством. Він видає доручення на продаж квартири за підробленими підписами. Про це йдеться у черговому випуску програми "Провокація".

Державний нотаріус Дмитро Дмитренко підроблює документи, через які містяни втрачають своє майно. Так трапилося із черкаською сім’єю Пипків

Кілька років тому черкащанка разом з чоловіком придбали для сина квартиру по бульварі Шевченка, 150. За словами господарів, у ній ніхто не жив, тому що грошей на ремонт не вистачало. Оплачували лише комунальні послуги. Коли приїхали навідатися до квартири – виявилося, що квартира вже не їхня.
 
Черкащани зробили експертизу, згідно з якої державний нотаріус видав доручення на продаж квартири за підробленими підписами.
 
"Ні батько, ні матір не приїжджали і не давали нікому ніякого доручення", –  повідомив власник вкраденої квартири Іван Пипка.
На звернення журналіста телеканалу "ВІККА" державний нотаріус Дмитро Дмитренко коментувати нічого не захотів. Нотаріус, як виявилося, ошукав не одну сім’ю. На сьогодні його розшукують.
ВІККА
нотаріус квартири афера провокація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі