• Головна
  • На Черкащині діють нелегальні заклади дошкільної освіти
07:40, 27 серпня 2015 р.

На Черкащині діють нелегальні заклади дошкільної освіти

Більшість дошкільних закладів у Черкаській області не мають необхідної ліцензії для надання таких послуг. Про це учора заявив директор департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський.

За словами головного освітянина області, один із пріоритетів департаменту освіти – це курс на високу якість дошкільної освіти. Зараз в області функціонує 689 дошкільних навчальних закладів, де здобувають освіту понад 43,5 тис дітей.

Та разом з цим триває розвиток альтернативних видів дошкільної освіти. – це приватні дошкільні заклади.

«В нашій області немало приватних дошкільних закладів – садочків, центрів і т.д. Особливо це стосується великих міст, таких як Черкаси, Сміла, Умань та ін. Але легальний, тобто такий, який має відповідну ліцензію – лише один. Знаходиться він у Черкасах. Всі інші теж працюють, туди ходять діти, отримують там певні знання, але які знання? Які спеціалісти їх навчають? Цього ми не знаємо. Думаю, що батьки теж мають слабкі уявлення про те, що відбувається в тих садках», - говорить Валерій Вікторович.

Валерій Данилевський закликав батьків та громадськість навести порядок у цій сфері, адже за його словами, без ліцензування приватні заклади дошкільної освіти не забезпечать необхідного рівня надання освітніх послуг.

Також, Валерій Вікторович розповів про плани обласного департаменту освіти і науки, пов’язані з дошкільними установами, на майбутній навчальний рік.

«Нам необхідно збільшити відсоток охоплення дітей дошкільними навчальними закладами, удосконалити та розширити мережі закладів різних типів та форм власності, підтримати приватну ініціативу, відкрити додаткові групи у вже існуючих навчальних закладах».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заклади #нелегальні #освіта
Оголошення
live comments feed...