На Черкащині за парти сядуть 11,7 тис. першачків

1 вересня за парти сядуть 11,7 тис. першокласників у школах Черкащини.

Директор Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський звернувся до освітян на серпневій конференції.

— Шановні колеги! Ми на порозі нового навчального року. Учні 1 класу – це особлива категорія дітей, яка з нетерпінням чекає зустрічі зі школою, з першим учителем, з однокласниками. Для них – все вперше! Створити сприятливі умови навчання учнів 1 класу, середовища для адаптації дитини до навчання – завдання кожного з нас.

Першого вересня ми проводимо зазвичай урочисту лінійку та Перший урок. До участі у цих заходах обов’язково потрібно запросити учасників Революції гідності, російсько-української війни, волонтерів, батьків, громадськість, меценатів, колишніх випускників, без кого ми не змогли б підготувати навчальні заклади до роботи у новому навчальному році, відремонтувати класи, дахи, котельні, замінити вікна, оновити харчоблоки і їдальні, поповнити шкільні бібліотеки.

Ви отримали методичні рекомендації щодо проведення першого уроку, які підготовлені нашим обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників. Основний зміст Першого уроку має бути спрямований на утвердження єдності України, історії українського державотворення, розвиток та зміцнення держави, історії державних символів України. Першокласників, які уперше переступлять поріг школи, можна ознайомити з історією школи, досягненнями її випускників, особливостями навчання в ній тощо.

Важливо при проведенні Першого уроку уникнути формалізму, забарвити перший день святковістю, добрим настроєм, емоційністю, оптимізмом.

Про Головне
першачки вересень Черкащина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі