• Головна
  • Міські автобуси загрожують життю черкасців (ВІДЕО)
09:26, 26 серпня 2015 р.

Міські автобуси загрожують життю черкасців (ВІДЕО)

Черкаси поступово перетворюються на небезпечне місце для життя. Усе через велике забруднення повітря вихлопними газами від автомобілів.

Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук член Громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

Найбільшими забруднювачами у нашому місті є автобуси, кількість яких рік у рік лише зростає, а екологічно чистий вид транспорту – тролейбус – витісняється з наших доріг.

– Гази, які виділяються внаслідок спалювання палива у двигунах внутрішнього згорання, містять більше 200 найменувань шкідливих речовин, у тому числі канцерогени, – пише Валерій Мироненко.

Вихлопні гази накопичуються у нижніх шарах атмосфери, тобто шкідливі речовини знаходяться в зоні дихання людини. Тому автомобільний транспорт варто віднести до категорії найнебезпечніших джерел забруднення.

– Діоксид сірки, поєднуючись з вологою, утворює сірчану кислоту, яка руйнує легеневу тканину людини та тварини. Особливо чітко цей зв’язок прослідковується при аналізі дитячої легеневої патології та ступені концентрації діоксиду сірки в атмосфері, – пояснює Валерій.

–  Лише подивіться що відбувється зараз, за останні роки кількість хворих, особливо дітей лише збільшуються. Зараз відбувається збільшення випадків захворювання на рак, часто пацієнти мають порушення функцій статевої системи, хвороби слизової оболонки, органів дихання, з’являються кон’юнктивіти і дерматити.

– Свинець який міститься в етиловому бензині чинить згубний ефект на дитячий організм. Діти більш чутливі, ніж дорослі, до впливу токсичного металу. Міст навіть низького рівня свинцю в дитячому організмі уповільнює розвиток дитини, – пише обурений Валерій. –  Хто за це буде відповідати? І чому у колись курортному місті Черкаси, де було дуже багато туристів, тепер така от ситуація. Треба змінювати ситуацію і покращувати екологічну ситуацію, зменшуючи кількість автобусів, віддаючи перевагу екологічно чистим тролейбусам, або автобусам із стандартами ЄВРО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тролейбуси #автобуси
Оголошення
live comments feed...