У Черкасах відбувся дитячий шаховий турнір з нагоди Дня Незалежності України

Дитячий шаховий турнір з нагоди Дня Незалежності України був проведений 24 серпня у приміщенні шахового клубу «Дебют» позашкільного навчального закладу  «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. У турнірі взяли участь 38 юних шахістів з Черкас та Черкаської області.

Діти змагалися у трьох вікових категоріях: до 8 років, до 12 років та від 12 років.

Серед наймолодших учасників найкращу гру продемонстрував Шевченко Богдан, який виборов перше місце зі стовідсотковим результатом. Друге місце посів Сивак Максим. Третє – п’яте місце розділили три учасники – Надворний Тарас, Сергієнко Катерина та Калашник Анна. За додатковими показниками ці гравці саме в такому порядку розташувалися в підсумковій таблиці.

У середній віковій підгрупі в результаті запеклої боротьби перше місце посів Ширінян Ернест, друге – Магльований Нікіта. За додатковими показниками третє місце зайняв Юрик Ростислав, поряд з ним фінішували також Чобітько Єгор та Єщенко Євген. У турнірі старшої вікової підгрупи підсумкову таблицю очолила Рачек Вероніка, на другому місці – Гаврилов Ігор, третє місце посів Ткаченко Олексій

ВЧасно
шахи шаховий клуб
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии