На черкаському полігоні сміття сягнуло у висоту п’ятиповерхівки, – екоінспекція

Черкаський міський сміттєвий полігон вже вичерпав свій ресурс. За 10 років існування його об’єм сягнув 2 мільйони кубів. Висотою з п’ятиповерхівку, завширшки до 10-ти гектарів. Саме стільки сміття лишили черкасці за останнє десятиліття.

Про це повідомляється на офіційному сайті черкаської держекоінспекції.

18 серпня 2015 року начальником Держекоінспекції у Черкаській області Клименко М.Г., головою Громадської ради при Держекоінспекції Ткаченко Л.М. та позаштатним радником губернатора Черкаської області Хоменко В.М. було відвідано міське сміттєзвалище, яке захлинається від відходів.

Міське сміттєзвалище вже обваловували і утрамбовували не один раз. Звозити відходи вже нікуди, б’ють на сполох у «Черкаській службі чистоти». Як за місяць-другий не вжити заходів, місто потоне у смітті. Обвалування території, про яку ще в липні говорили владці, досі не зробили. У мерії виправдовуються: завадила паперова тяганина та боротьба за територію полігона.

Одночасно з цим — на подальшу перспективу — вивчається питання щодо пошуку інвестора для сміттєпереробного заводу.

В найближчій час Держекоінспеція у Черкаській області ініціює перевірку щодо утримання та експлуатації полігону для документального підтвердження фактів та притягнення відповідальних осіб до відповідальності.

Дзвін
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі