Скільки коштує оренда квартир у Черкасах?

Ціни на оренду квартир у Черкасах найближчим часом підвищуватися не будуть, вважають фахівці.

Про це інформує “Діловий регіон“.

На сьогоднішній день оренда житла має великий попит: торік основними орендарями були переселенці із зони АТО. Зараз їхня кількість значно менша – в основному, орендують квартири молоді сім’ї та люди, які приїхали в місто працювати, пише Domik.ua. Як розповів директор АН Status Realty Роман Гречаний, орендують житло в ціновому діапазоні до 2000 грн.

Експерт припускає, що орендодавці не підвищуватимуть вартість оренди, оскільки через це попит може знизитися.

Часто однією з умов оренди квартир власники називають оплату всіх комунальних платежів орендарями. «Якщо орендодавець готовий оплачувати комунальні тарифи і пропонує орендареві платити тільки за електрику, то вартість оренди трохи дорожче», – зазначив Роман Гречаний.

Квартири економ-класу

Одно- і трикімнатні квартири економ-класу частіше пропонують в оренду з умовою повної оплати комунальних послуг. А от пропозиції з оренди двокімнатних квартир можна знайти з умовою оплати тільки електроенергії. На сьогоднішній день актуальні такі ціни на оренду житла: 1-кімнатна квартира – від 1500 до 2000 грн., 2-кімнатна – від 2000 до 3000 грн., 3-кімнатна – від 2000 до 3000 грн. залежно від району.

Квартири бізнес-класу

Зняти квартиру в Черкасах в сегменті «бізнес» можна з умовою додаткової оплати електрики. В основному, пропонують житло в центрі і прицентральних районах, на околиці такі варіанти зустрічаються рідше. За словами фахівця, на ринку оренди житла бізнес-класу 1-кімнатну квартиру можна зняти за 2500-4000 грн., за 2-кімнатну беруть 2500-6000 грн., 3-кімнатна обійдеться у 3500-7000 грн.

Тенденції ринку

Експерт зазначив, що найбільшим попитом користуються однокімнатні квартири в хорошому стані з необхідними меблями і побутовою технікою. Переселенці готові орендувати квартири без меблів, хоча раніше шукали повністю мебльоване житло.

квартири квартира житло
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии