У Черкасах офіційно презентували корпус «Азов»

Учора під час святкування Дня Незалежності України в Черкасах офіційно запрацював місцевий осередок цивільного корпусу «Азов», інформує кореспондент «Прочерку».

«Ми офіційно презентуємо нашу діяльність. У нас є інформаційний пункт, де можна отримати інформацію про наш корпус, ознайомитись із фронтовою літературою. Також працює точка з макетами озброєння. Це все розраховано як на молодь, так і на старше покоління»,- говорить заступник голови Черкаського осередку цивільного корпусу «Азов» Микола Дерменко.

Для того, щоб не виникало непорозумінь серед цивільних жителів міста, Микола пояснює:

«Існує полк «Азов», який служить зараз. І є громадська організація «Азов». У тилу ми займаємось допомогою полку, забезпеченням громадського порядку в місті від проявів сепаратизму, від різних актів вандалізму і т.д. А також працюємо з молоддю, влаштовуємо різні майстер-класи, тренування».

У Черкасах офіційно презентували корпус «Азов», фото-1

 

Разом з «Азовом» роботу з молодим поколінням проводили і працівники Червоного хреста. Вони на манекені показували, як правильно надавати першу медичну допомогу, а також роз’яснювали всім бажаючим, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації.

«Ми як благодійна організація – «Товариство Червоного хреста», у зв’язку із ситуацією в країні долучились до самої пріоритетної справи – навчити людей правильно надавати першу медичну допомогу. Ми проводимо курси з підготовки населення, волонтерів, студентів. І сьогодні хочемо, щоб кожен з присутніх долучився і дізнався для себе щось нове», - говорить тренер з надання першої медичної допомоги ТЧХ Любов Коваль.

Прочерк
день незалежності свято Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі