• Головна
  • У черкаській маршрутці кондуктор вдарила пенсіонерку (ФОТО)
10:02, 24 серпня 2015 р.

У черкаській маршрутці кондуктор вдарила пенсіонерку (ФОТО)

У черкаській маршрутці №33 (СА0554АА) 22 серпня кондуктор здійснила напад на пенсіонерку за те, що остання показала посвідчення “Ветерана праці” і законно хотіла проїхати безкоштовно.

Про це повідомив обурений читач спільноти “Черный список Черкассы” у соцмережі “Вконтакте”. Черкасець пише, що кондуктор Тетяна Василівна грубо почала видирати у пенсіонерки посвідчення.

– Заходжу сьогодні зранку в маршрутку під номером №33 (СА0554АА) та сідаю біля вікна. Чекаючи на відправлення помічаю як біля мене тихенько сідає жіночка пенсійного віку з торбинкою. Кондуктор на ім’я Тетяна Василівна, яке зазначено на її беджі, тихенько підійшовши до пенсіонерки і без будь-яких пояснень починає агресивно з застосуванням грубої фізичної сили видирати у жіночки якесь посвідчення, що та приготувала показувати, – повідомляє небайдужий житель Черкас.

У черкаській маршрутці кондуктор вдарила пенсіонерку (ФОТО) (фото) - фото 1

У черкаській маршрутці кондуктор вдарила пенсіонерку (ФОТО) (фото) - фото 1

Очевидець події повідомляє, що на цьому грубощі кондуктора не закінчились. Тетяна Василівна вирішила вдарити пенсіонерку, оскільки забрати посвідчення їй не вдалось.

– Не зумівши видерти з рук посвідчення, кондуктор зі злості на моїх очах бере і б’є пенсіонерку по потилиці. Жалкую, що не встиг дістати і зняти це все на телефон, оскільки все трапилося дуже швидко. Не витримавши такого нахабства, я втрутився у ситуацію та запитав у кондуктора: «У чому проблема і яке вона має право бити пенсіонерку?». У відповідь я і постраждала отримали “озвірілий” погляд і відповідь: «Я нічого не видирала і нікого не била, а просто взялася за ручку” і т.д., потім швидко втекла до водія.

Свідок події після цього вирішив поговорити з пенсіонеркою та зрозуміти, що за особливе посвідчення у неї.

– Звернувшись за поясненнями до пенсіонерки, я дізнався, що її звати Єріна Валентина Федорівна, а посвідчення, яке у неї намагалася видерти з рук кондуктор, підтверджує те, що вона є Ветераном праці і має право на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Зі слів Єріної В.Ф. мені також стало відомо про те, що такі напади кондуктора Тетяна Василівна практикувала на маршруті №25, як наслідок керівництво перевізника її звільнило.

У черкаській маршрутці кондуктор вдарила пенсіонерку (ФОТО) (фото) - фото 2

У черкаській маршрутці кондуктор вдарила пенсіонерку (ФОТО) (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #водії #кондуктор
Оголошення
live comments feed...