• Головна
  • Більше 100 тисяч сімей на Черкащині вже отримали субсидію на житлово-комунальні послуги
11:25, 23 серпня 2015 р.

Більше 100 тисяч сімей на Черкащині вже отримали субсидію на житлово-комунальні послуги

Для призначення субсидії за новим порядком до органів соціального захисту населення в області надійшло майже 60 тис. заяв, що втричі більше у порівнянні з неопалювальним періодом травня-липня 2014 року (18 тис. заяв).

Крім цього, 65 тисячам сімей, які одержували субсидії в опалювальний період 2014-2015 років, здійснюється автоматичне призначення субсидії на новий термін без необхідності подання нового пакета документів та звернення до управлінь соціального захисту населення.

Розміри призначених субсидій збільшилися. Якщо середній розмір фактично наданих житлових субсидій у червні 2014 року становив 60,6 грн., то у червні 2015 року – вже більше 124 грн.

На сьогодні органами соціального захисту населення в області опрацьовано 102,5 тис. заяв (82,5%), з них 101,3 тис. сімей субсидію вже призначено.

Нагадаємо, що з 1 травня поточного року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій. Зокрема, житлова субсидія призначається на підставі лише двох документів – заяви і декларації (скасовано необхідність подання довідок про доходи). Субсидія призначається на 12 місяців.

Скасовано обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій (наявність квартири, автотранспорту тощо), крім здійснення одноразової дороговартісної покупки.

Зокрема, у новій формі декларації вже не потрібно вказувати дані про розмір доходів. Завдяки налагодженій співпраці з Державною фіскальною службою і Пенсійним фондом органи соціального захисту населення самостійно отримують дані про доходи людини.

У самій же декларації громадяни будуть зазначати лише вид отримуваного ними доходу і джерело (установу, підприємство чи організацію), з якого отримані кошти.

Важливим нововведення є „відмова від штрафних санкцій за допущені громадянами помилки”, які мали стягуватися у подвійному розмірі отриманої субсидії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії #пільги
Оголошення
live comments feed...