Черкаських «айтішників» учитимуть за норвезькі гроші

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко та міський голова Сергій Одарич підписали меморандум про запровадження цього проекту на Черкащині. Для цього був запрошений голова міжнародного благодійного фонду «Сід форум Україна» Дмитро Подолєв.

«Ми бачимо, що багато наших юних талановитих хлопців та дівчат змушені їхати спочатку в Київ, а потім за кордон. Наш проект взяв за основу місію змінити цю глобальну тенденцію. Ми намагаємось створити центри у різних містах, щоб талановиті молоді люди, котрі мають потенціал створитювати якісь інновації, залишались у своєму місті і мали ті можливості, ті знання, ту підтримку, щоб самореалізуватись», - говорить Дмитро Подолєв.

Про важливість цього проекту для нашої області сказав губернатор Юрій Ткаченко:

«Цей проект стосується безпосереднього розвитку ІТ-технологій на Черкащині. Це стратегія розвитку до 2020 року, яка затверджена обласною радою. «Сід форум Україна» є національною складовою глобальної мережі «SeedForumInternational» - всесвітньо відомої інноваційної фундації. Вона об’єднує різні центри розвитку бізнесу і дає можливості розвитку цього напрямку, вирощує новітнє покоління «айтішників», котрі сьогодні потрібні для розвитку будь-якої галузі, особливо в Черкасах та області».

Погодився з потребою у запуску цього проекту на Черкащині і міський голова. Він зазначив, що Черкаси зараз знаходяться у Топ-5 найбільш «айтішних» міст України. Також очільник міста наголосив, що на майбутньому засіданні виконкому міської ради буде розглянуто пропозицію перевести всі закупівлі в електронний вигляд.

«Айхаб» у Черкасах буде розташовуватись на першому поверсі приміщення облдержадміністрації.

Прочерк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии