У нас таких багато, – представник Міноборони про померлого від пневмонії на полігоні чигиринця

Чергова смерть мобілізованого у Львівській області. 36-річний житель Черкас захворів під час навчань на полігоні, і помер у госпіталі, інформують Подробности.

Сергію Конаненко було 36. Його мобілізували в липні. Захищати батьківщину не відмовлявся. Проходив військову підготовку на Яворівському полігоні. На початку серпня захворів. Застудився.

“Батькові він дзвонив. Казав, я так захворів, що не відчуваю холодно, або жарко на дворі”, – розповідає мати Сергія Любов Конаненко.

На полігоні Сергій жив, як і всі мобілізовані, – в наметі. З високою температурою пролежав 5 днів.

“Він кашляв дуже в трубку. Казав, що якісь таблетки дали і все”, – розповідаєсин Сергія Олександр Конаненко.

І лише коли Сергій був уже у вкрай важкому стані, його доставили до Львова, у військовий госпіталь.

“Він не міг говорити. Я подзвонила. Медсестра каже, дайте час. Дуже запущена форма”, – розповідає мати Сергія Любов Конаненко.

“Йому кололи антибіотик, але виявилося, що антибіотик не той. Потім ми дізналися, що його перевели в реанімацію, і його стан потім погіршився”, – розповідає син Сергія Олександр Конаненко.

Врятувати Сергія не вдалося. За офіційним висновком медиків, до смерті привела пневмонія. Чому хворого відразу не госпіталізували або хоча б не відвезли в госпіталь на обстеження, лікарі пояснити не можуть. А ось що говорять представники Міністерстві оборони.

“У нас так багато людей, які мають тиск, нежить, в яких там є температура. Ми не можемо. Там кілька тисяч чоловік. Всіх відправити в госпіталь, розрахований на кілька сот людей?” – прокоментував керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк

Родичі мобілізованого написали заяву у військову прокуратуру. Вимагають провести повторну медекспертизу і з’ясувати, хто винен у смерті Сергія.

“Є деякі підстави, які вказують на халатність лікарів. Зробимо все можливе, щоб люди і хлопці, які йдуть воювати за нашу країну, щоб вони не гинули так само безглуздо”, – прокоментував родич загиблого Сергія Конаненко.

Як тільки буде покінчено з формальностями, рідні заберуть тіло Сергія і поховають в рідному місті Чигирині Черкаської області.

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии