• Головна
  • Черкаський майстер представив на загал свою «паперову історію» (ВІДЕО)
16:03, 20 серпня 2015 р.

Черкаський майстер представив на загал свою «паперову історію» (ВІДЕО)

Від хобі – до справи життя. Черкаський вчитель представив власну виставку витинанок. Тендітні вироби Тарас Крамаренко присвятив Дню Незалежності.

За допомогою паперу і ножиць, майстер відтворив події Майдану та війни на сході країни. Не забув і про одвічні людські цінності.

Історичні постаті, фольклорні мотиви, сучасні події в країні – на витинанках Тараса Крамаренка теми, що не лишають автора байдужим. В його доробку вже понад дві сотні робіт. І жодна не створювалась на замовлення – тільки за покликом серця.

Тарас Крамаренко, майстер: "Витинанка семимильними кроками набирає певних потуг, утверджується, але ще не є багато людей, які готові її "читати". Людям все ж таки ближче, скажімо, живопис, фотографія – реалістичне відображення дійсності."

Розказувати історії на папері Тараса Крамаренка навчила мама ще в дитинстві. Захопленню мистецтвом він не зрадив і донині. Просто змінив пензель на ножиці. Досвід переймав у подружжя Теліженків. Ті для послідовника добрих слів не жаліють.

Олександра Теліженко, заслужений художник України: "Дуже мені подобається його новий хід – якби "розтяжка". Він дуже скрупульозно тримає головний сюжет і тінь його супроводжує – "розтяжка" кольорова. І така створюється глибина, наповненість роботи"

Сам автор серед своїх робіт виокремлює нові – присвячені  Небесній сотні і подіям Майдану. Втім, і від традиційних народних мотивів не втомлюється. На виставці майстер вперше представляє усі  картини  разом. Сподівається: кожен відвідувач зможе знайти щось близьке для себе.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...