• Головна
  • Черкащині не вистачає педіатрів, терапевтів, лаборантів, фтизіатрів, рентгенологів...
14:50, 29 липня 2009 р.

Черкащині не вистачає педіатрів, терапевтів, лаборантів, фтизіатрів, рентгенологів...

Негативна тенденція щодо укомплектованості фізичними особами штатних посад лікарів і молодших медичних спеціалістів поліклінік, лікарських амбулаторій і ФАПів у сільській місцевості Черкащини впродовж останніх років дедалі більше загострюється. Про це заявив головний позаштатний спеціаліст з амбулаторно-поліклінічної допомоги Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Ігор Валовий.

Лікарські амбулаторії Черкаської області на початок липня цього року укомплектовані лікарями лише на 60,6 % (по Україні цей показник в 2007 р. становив 68,7 %). 12 лікарських амбулаторій залишаються взагалі без фізичних осіб лікарів (по 3 – в Чигиринському і Тальнівському р-нах, 2 – в Христинівському, по 1 – в Городищенському, Смілянському, Катеринопільському і Канівському районах), на 4-х ФАПах в Корсунь-Шевченківському і Жашківському районах не зайнята жодна посада молодших медичних спеціалістів.

Як і раніше, гостро не вистачає педіатрів, терапевтів, лаборантів, фтизіатрів, рентгенологів.

У той же час збільшується питома вага лікарів пенсійного віку, яка на кінець 2008 року досягла по області 28 %, а в Звенигородському і Тальнівському районах 50 %. Для порівняння по Україні в 2007 р. цей показник становив 22,5%. Ще 15 % лікарів – це спеціалісти передпенсійного віку.

прес-служба ГУОЗ Черкаської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...