28 серпня п.р. – граничний термін сплати земельного податку громадянами

Плата за землю – це обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує, що до 1 липня поточного року громадяни отримали податкові повідомлення – рішення із зазначенням необхідної до сплати суми земельного податку.

Згідно з Податковим кодексом України, податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення  зазначеного податкового повідомлення-рішення. Тобто, у разі вручення податкового повідомлення-рішення в останній день, передбачений законодавством, сплата податку  має бути здійснена не пізніше 28 серпня п.р.

Нагадуємо, що для фізичних осіб передбачено низку пільг щодо сплати земельного податку. Зокрема, відповідно до пп. 281.1 ст.281 ПКУ, від сплати земельного податку звільняються інваліди першої і другої групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також  фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах
земля податок на землю строк сплати податка на землю ДПІ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі