У черкаському військкоматі “мобілізували” кота (ФОТОФАКТ)

У черкаському міському комісаріаті є пухнаста розрада для всіх військових – кіт Борис. У військкоматі жартома кажуть, що він справжній АТОвець, адже прийшов на територію ще у першу хвилю мобілізації і живе тут донині.

У комісаріаті Борис – загальний улюбленець. Всі норвлять потримати його на руках, а він почувається тут, як вдома.

– Він прийшов до нас у перший день ще першої хвилі мобілізації. Був таких худий. А зараз уже подивіться який. Його тут, можна сказати, поставили на облік, – розповідає військовий психолог Валентина Савченко. – Він не пропустив жодної відправки мобілізованих містян до військових навчальних частин. Перед відправкою підходив до кожного автобуса.

Пані Валентина додає, що проводжати хлопців у відправку приходили цілі родини. А Борис завжди зустрічав їх на центральному вході.

– Боря швидко орієнтується кому потрібна термінова кото-підтримка. Переконана, що він їх відчуває на вході у військкомат (саме тут його контрольно-пропускний пункт) і тримає у фокусі протягом усього перебування цих людей в установі. Він підходить до них і, лагідно муркаючи, треться об ноги, – зазначає психолог. – За це Борю любить увесь наш колектив.

До речі, окрім кота на території військкомату є ще й пес на прізвисько Муха. Його тут лишили волонтери.

кот
кот
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі