У Золотоноші впіймали «чорних металістів»

Мова про злодіїв, які крадуть вироби із металу, промишляючи на кладовищах, здійснюючи наругу над могилами, інформує Черкаський край.

Золотоніські правоохоронці одного такого злодія затримали на гарячому вночі 1 серпня, коли він повертався з кладовища по вулиці Пролетарській у Золотоноші. Ніс із цвинтаря швелери й труби, розкурочивши недавно встановлений надгробок на могилі. Злодієм виявився 29-річний мешканець міста Борис З., 1986 року народження. Хлопець виявився професіоналом в такій цинічній справі: у нього вже є судимість за подібний вчинок, до того ж, саме зараз в суді розглядається ще одна справа про вчинену ним металеву крадіжку. Ні совісті, ні каяття. Від доньки покійного чоловіка, над могилою якого було вчинено наругу, до міліції надійшла заява зі скаргою. Ведеться розслідування щодо причетності Бориса щодо інших крадіжок на кладовищі.

А в селі Синьооківці 31 липня о 19-ій годині, ще коли й не стемніло, сільський голова Олексій Капля затримав на дорозі автомобіль «Фольксваген», який перевозив 4 металеві секції з кладовища. У салоні автомобіля було троє хлопців 19-річний Роман П., 32-річний Євген З. і 29-річний Михайло Г. із села Вознесенського, які й здійснили цю крадіжку. Зателефонувавши в міліцію, сільський голова здав правоохоронцям затриманих із рук у руки.

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии