У Черкасах від цін на шкільних ярмарках мами хапаються за голови

У Черкасах стартували шкільні ярмарки. Один із них у великому торгівельному центрі «Любава», інший – на площі 700-річчя.  Якщо на площі хоч якийсь є рух та покупці, то в «Любаві» – майже нікого. 

Із суботи триває шкільний ярмарок в «Любаві». Продавці сидять куняють, клацають на телефонах. Покупців за три дня ще не було. Час від часу підходять люди, лише запитують ціни, хитають головами та ідуть далі.

– Костюм для першокласника від 550 грн, а для дівчинки першого класу – 700 грн. В асортименті також вишиванки – від 240 грн маленьких розмірів і до 900 грн великих розмірів, – розповідає продавчиня Анна.

Її колега Галина показує свій товар. Це шкільні портфелі різних розмірів та кольорів. Ціни на них коливаються від 700 грн  до 1000 грн. Найдешевший зошит тут – 3 грн 40 коп.

У Черкасах від цін на шкільних ярмарках мами хапаються за голови, фото-1

Фото Алли Жабіцької

На площі 700-річчя люди активніше підходять, міряють  і купують, бо ціни на шкільні товари тут дещо менші. Найдешевший зошит коштує 2 грн, пенал від 15, портфелі від 300 грн до 800 грн.

– Ми постійно скупляємось на шкільних базарах, шукаємо якісь знижки, бо ж ціни цього року зросли напевне втричі, – пояснює Тетяна, мама 4-рикласника Саші.

– Нам трішки легше, бо ще позалишались деякі речі із минулого року, тому можемо на чомусь зекономити, – ділиться думками Наталія, мама третьокласниці Люби. – Скуповуємося в різних магазинах, де бачимо доступні ціни. Найдорожче зараз купити блузку та взуття.

У Черкасах від цін на шкільних ярмарках мами хапаються за голови, фото-2

Фото Алли Жабіцької

Цього року зібрати дитину до школи – це не аби який головний біль для звичайної середньостатистичної сім’ї.  Тому в надії знайти якусь річ подешевше батьки обходять всі базари та ярмарки.

Про Все
школа школярі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии