Під ними навіть страшно стояти, – в.о. начальника Укртрансінспекції про зупинки у Черкасах

Вчора у Черкасах перевізники та даішники обговорювали безпеку пасажирських перевезень

– Ключове питання – це культура водіїв, які часто ігнорують правила. Зафіксовані відео, де вони під час руху говорять по телефону, їдуть з відкритими дверима, не надають перевагу в русі людині, що іде по пішохідному переході, – зазначає т.в.о. начальника УДАІ УМВС України в Черкаській області, підполковник міліції Олег Ткаченко. – Зрозуміло, що перевізники більше турбуються про те, щоб не залишитись у збитку. Але разом з прибутками перед ними має стояти основне завдання – якісне надання послуг.

У свою чергу в.о. начальника Укртрансінспекції Олександр Бичек наголосив, що проблемними у місті залишаються зупинки.

– Особливо варто було б звернути увагу на зупинки Рози Люксембург, Пастерівської, Сєдова. Під ними навіть страшно стояти, бо ще чого доброго може щось і на голову впасти. Крім того, проблемою є порядок праці та відпочинку водіїв. Якою може бути людина за кермом, що спить 2-3 години на добу? А їхня форма влітку не може не привернути уваги. Зараз це шорти, футболки і якісь тапці. Ще було б доцільно порушити питання неофіційного працевлаштування кондукторів. Це ж не добровільні помічники водія! – наголошує Олександр Бичек.

Перевізники у свою чергу теж висунули зустрічні вимоги і претензії. Для них основними проблемами є погані дороги, відсутність дорожніх знаків і карманів для зупинок.

– Містяни хочуть зручні автобуси із кондиціонерами та іншими зручностями. Але давайте, не забувати, що ми живемо не в Турції. Такий автобус коштує 300 тис. доларів. У міського бюджету на це коштів немає. Як може автобусний парк взагалі розвиватись, якщо він виживає за рахунок кредитів? – зауваживдиректор ПП «Медіт- Сервіс» Сергій Діский.

Директор ПАТ «Черкаське автотранспортне підприємство 17127» Олена Куниця запевнила, що перевізники завжди готові до діалогу. Є багато неприємних ситуацій, які і не залежать від водія. Наприклад, автобуси часто підрізають, внаслідок чого, різко гальмуючи, травмуються пасажири. Тому, за її словами, дуже добре було б не закриватись кожен із власними проблемами, чим ще більше посилюючи неприязнь, а говорити про них і головне – вирішувати.

У результаті учасники  зустрічі дійшли висновку, що потрібна більш тісна співпраця та налагодження діалогу задля вирішення вищевказаних проблем.

Про все
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі