Продавці на медовому ярмарку: «Ледь відбиваємо власні кошти»

Протягом двох днів – 13-14 серпня, у Черкасах проводяться ярмарки, присвячені медовому Спасу та Маковію. Для цього на вулиці Хрещатик, поблизу обласної ради було перекрито рух автомобілів. Однак великого ажіотажу серед черкащан заходи не викликають.

Володимир, котрий на ярмарку прийшов, аби запропонувати відвідувачам вироби з дерева та глини власного виробництва, залишився незадоволеним організацією свята. Перш за все, через недостатнє інформування містян про проведення ярмарки.

Продавці на медовому ярмарку: «Ледь відбиваємо власні кошти», фото-1

«Прийшов тільки через святкову атмосферу. Те саме, що стояв би зараз на ринку, але там за місце заплатив би 10 грн, а тут – 50. Людей дуже мало, тому що треба робити нормальну рекламу. Люди просто не знають про ярмарку. Враховуючи те, що мені потрібно привезти і відвезти товар, при цьому заплативши а місце, я ледь відіб’ю свої гроші. В минулому році було приблизно те саме, але тоді ярмарка співпала з масовими святковими заходами у місті, і людей було більше», - говорить підприємець.

Нарікає Володимир і на місце проведення заходу. Мовляв, чому не провести ярмарку біля Макдональдсу на Бульварі Шевченка, де потік людей набагато більший, ніж на Хрещатику.

Продавці на медовому ярмарку: «Ледь відбиваємо власні кошти», фото-2

«Раніше, ще за часів Тулуба, проводили ярмарку перед будівлею облдержадміністрації з боку Бульвару. Там також було б набагато краще – і людей більше, і вулицю перекривати не треба».

На ярмарці, присвяченій медовому Спасу, більшу увагу нечисленної публіки привертали саме продавці меду. Однак, здебільшого, скаржаться продавці, люди підходять, цікавляться цінами і йдуть. Щодо цін на мед, які так «відлякують» відвідувачів ярмарки, то вони варіюються від 80 до 120 грн за літр.

Продавці на медовому ярмарку: «Ледь відбиваємо власні кошти», фото-3

 

Нагадаємо, раніше представники виконкому міської ради говорили про збільшення масштабу ярмарки у порівнянні з минулим роком. Самі ж продавці, котрі відвідують такі заходи регулярно, жодних змін у масштабі свята, крім підвищення цін за місце, не помічають.

Прочерк
мед ярмарок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии