• Головна
  • У Черкаському парку з'явилися чотириколісні ровери (ВІДЕО)
08:32, 13 серпня 2015 р.

У Черкаському парку з'явилися чотириколісні ровери (ВІДЕО)

Неформат. У черкаському парку набуває популярності нова забава – чотириколісний ровер. Одночасно на ньому можуть їхати чотири особи. Змайструвало неформатний  велосипед одне з черкаських підприємств. За роверами вже стають у чергу. Бачила черкаську новацію і наша Ірина Малюкова.

Ровери в "Ювілейному" ще тільки розставляють для прокату, а побіля збирається міні-черга. За неформатними. Кататися на чотириколісних сюди приходять родинами.

Анна, черкащанка: "Я вважаю, що це дуже гарна інновація для прогулянок із дітьми, тому що їм цікаво подивитися на парк трохи з іншого ракурсу. І для таких молодих людей, і для більш сімейних уже людей, я думаю підійде. – Хто не ходить в спортзал, якраз можна приходити."

Сконструювало неформатні ровери одне з черкаських підприємств. За велосипедами вже стають у чергу замовники. На заводі наразі складають план на виготовлення чотириколісних. Та на їхню модернізацію. Подумують, збільшити кількість місць вдвічі.

Олександр Згіблов, директор підприємства: "Звертаються із Білої Церкви, із Києва, з Миколаєва. Цікавість є до цих конструкцій. Плануємо наступн6ого року зробити їх кілька десятків, тому що в парках України до цього вже рухаються. Цікаво людям."

Підсаджувати людей на колеса вирішили в усіх парках міста. За це взявся керманич "Дирекції парків". Уже має кілька ідей.

Микола Бондаренко, директор КП "Дирекція парків": "Зробити велопрокат по всіх парках міста з можливістю взяти велосипед в одному парку, а здати в іншому. Тому що оці всі велорухи, які місто намагається започаткувати, вони закінчилися, по суті, лише стратегією. У міста немає ні коштів, ні єдиної політичної волі, щоб її запроваджувати."

Чотириколісні ровери навряд чи пустять у мандрівку містом. Тому насолоджуватимуться ними містяни поки що лише в "Ювілейному".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #велосипеди #дирекція парків
Оголошення
live comments feed...