На фасаді облдержадміністрації розпочали демонтаж комуністичної символіки

12 серпня 2015 року комунальне підприємство "Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності" Черкаської обласної ради розпочало роботи з демонтажу символіки комуністичного тоталітарного режиму із фасаду Будинку рад.

За словами голови обласної ради Валентини Коваленко, питання про демонтаж символіки на будівлі постало одразу ж після ухвалення Верховною Радою й підписання Президентом України відповідного закону про декомунізацію.

Однак до цього часу проблемним залишалася фінансова сторона питання, адже за попередніми підрахунками на заміну символіки потрібно було близько 170 тисяч гривень. У зв’язку з цим, аби не обтяжувати обласний бюджет та максимально знизити витрати, було прийнято рішення проводити лише демонтаж без заміни іншою символікою. Роботи виконуватимуться коштом КП "Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності", на балансі якого й перебуває будівля.

– Таким чином нам вдалося знизити вартість робіт більш ніж у 3 рази й вийти на суму близько 50 тисяч гривень. Це відчутно, адже для обласного бюджету, в умовах війни в країні, важлива кожна гривня, – наголосила Валентина Коваленко та додала, що за планом усі роботи мають бути завершені до Дня Незалежності України.

Повідомляють у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради.

Прес-центр
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі