Майже два десятки черкащан підхопили гострі кишкові інфекції

За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції з 1 до 7 серпня в області зареєстровано 61 випадок  захворювань на гострі кишкові інфекції (ГКІ).

Зокрема у м.Черкаси зареєстровано 18 випадків, Черкаському районі – 10, м.Умань – 7, Золотоніському, Катеринопільському районах  – по 6 випадків, Жашківському районі – 3 випадки, у м.Сміла, Звенигородському, Канівському, Уманському, Христинівському районах – по 2 випадки. На 12 адміністративних територіях гострі кишкові інфекції  не реєструвались.

Серед захворювань на ГКІ кількість гастроентероколітів встановленої етіології становить 21 випадок, зокрема сальмонельозу – 8 випадків. Також зареєстровано 32 випадки гастроентеритів невстановленої етіології. Не зареєстровано жодного випадку захворювань на шигельоз (дизентерію), вірусний гепатит А.

У вогнищах проведений комплекс необхідних заходів, зокрема обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження питної води, харчових продуктів, змивів, інформує Державна СЕС Черкаської області.

Про Все
хвороби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі