У черкаському парку оновили алею (ФОТО)

У черкаському парку “Перемога” оновили центральну алею – пофарбували персонажів казок. Пензлі художників першими торкнулися відважного Мауглі й привітного краба Себастьяна із «Русалоньки».

Таке відновлення скульптур відбулося вперше за багато років. Допомогли у цьому молоді й обдаровані черкасці, які люблять творити й робити корисне для оточуючих.

Про це повідомляють у комунальному підприємстві «Дирекція парків». – Хочу щиро подякувати вихованцям Черкаського міського багатопрофільному молодіжному центру та керівнику (Світлані Ільченко) за те, що відгукнулися на пропозицію оновити місцеві парки. Вони швидко й якісно розмалювали скульптури казкових героїв. Маленькі відвідувачі парку ніяк не натішаться, дорослим теж подобаються такі перевтілення персонажів, – зазначив директор комунальної установи Микола Бондаренко.

Нагадаємо, це не вперше молодь береться за прикрашання парків та скверів Черкас. Нещодавно підопічні Черкаського міського багатопрофільному молодіжному центру розмалювали алею героїв казки «Білосніжка та 7-ро гномів» у Дитячому парку. 


персонаж2
персонаж2
ІнфоМІСТ
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии