На Черкащині почав діяти табір для дітей АТОвців (ВІДЕО)

Діти учасників АТО отримали нагоду оздоровитися на березі річки Рось. Відпочинок профінансувала благодійна організація. Батьки більшості з них нині проходять службу у Збройних силах України. Дехто із цих дітей так і не дочекався тата із буремного Сходу. Втім вони продовжують вірити у добро. У цьому їм допомагають волонтери.

Настільні ігри, стрибки на батуті, відпочинок на річці та веселі концерти. Умови для оздоровлення дітей АТОвців створили благодійники.
Понад півсотні дітей атовців прибули до дитячого табору днями. Компас-парк розташований на базі колишньої загальноосвітньої школи у селі Хрещатик, що в Черкаському районі. З юними відпочивальниками на громадських засадах працюватимуть черкаські студенти та волонтери із Великобританії.
Відпочинок дітей, чиї батьки захищають Україну, фінансувала благодійна організація «Надійся тепер». Заснована у Великобританії, працює в Україні майже 20 років. Особливу увагу приділяють дітям.
Директор Компас-парку розповідає: заклад існує 10 років, фінансують його благодійні організації та просто небайдужі. Адміністрація табору прагне підтримати цю категорію дітей з поваги до їхніх батьків, захисників Вітчизни. Цього тижня для них проведуть розважальні заходи на тему «Супергерої». Дітям розкажуть: аби стати надзвичайною людиною, не обов’язково мати суперсилу. Так, героями свого часу уже стали їхні батьки.

ЧОДТРК "Рось"
Армія АТО мобілізація табір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі