Якість перевезень в тролейбусах покращується

На 2 тролейбуси 21 липня 2015 року в Черкасах  встановлені GPS-трекери та LED-дисплеї, що дало можливість автоматизувати і якісно підвищити інформаційне забезпечення пасажирів в салонах тролейбусів, про це повідомив черкащанин Валерій Мироненко у Фейсбуці.

Інформація надається в звуковій та візуальній формі через супутниковий звязок. Зі слів пасажирів, кому вже вдалося проїхатися в цих тролейбусах зручність та комфорт став в рази кращий, тепер пасажири якісно і вчасно чують потрібну їм зупинку, а додаткові нагадування роблять поїздку більш безпечною. “А це в свою чергу також зменшило навантаження на водіїв, які кожного разу не відволікаються на те, щоб оголосити зупинку, а повністю сконцентровують увагу на дорожній обстановці.

Такими от маленькими кроками відбувається покращення якості перевезень у тролейбусах, Ми стаємо конкурентно привабливішими в порівнянні з маршрутками, будемо сподіватися що такі маленькі зміни стануть великим поштовхом у відродженні Черкаського тролейбуса. Користуйтеся тролейбусами… За нами майбутнє!!!!” – пише Валерій Мироненко.

ВЧасно
Тролейбуси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі