Черкаські волонтери візьмуть на контроль обіцянки владців

Той, хто досягне у цьому найбільших успіхів, може претендувати на сучасний ровер у подарунок від проекту Європейського союзу – ЕСКОМ. Ще 29 активістів – на можливість навчання у міжнародній програмі та цінні подарунки. Про проект, його головну мету та пошук учасників розповів його координатор у Черкасах Сергій Слинько.

Очікуємо, що волонтери стануть агентами змін, які просуватимуть ідеї енергоефективності серед населення. Способи будемо визначати уже у процесі. Оскільки подібні проекти з енергоефективносі планують і затверджують міські депутати та міський голова. Тому на їхні зустрічі приходитимуть наші волонтери. Їхні обіцянки будуть записувати на відео, а потім викладати на спеціально створений ЮТуб-канал, – розповідає про задум Сергій Слинько. – Чому ця ідея виникла? Бо цого року було  дуже мало заходів з енергоефективності випасані у міській програмі соціально-економічного розвитку. А це ж великий вклад у майбутнє. Усі бажаючі взяти участь у проекті можуть заповнити анкету ТУТ.

Серед анкет на конкурсній основі відберуть 30 волонтерів, які пройдуть навчання та волонтерську практику. Шукати волонтерів у Черкасах вирішили серед велоактиву. Курувати процесом буде велосипедист із 20-річним стажем Олексій Братенков. Піонером у цій справі готова стати Юлія Скрипка.  – Приходить момент, коли хочеться принести якусь користь суспільству. Цей момент для мене настав. Подібного досвіду я ще не мала – це для мене певний виклик, – говорить дівчина.  

Джерело: infomist.ck.ua 
© infomist.ck.ua

Очікуємо, що волонтери стануть агентами змін, які просуватимуть ідеї енергоефективності серед населення. Способи будемо визначати уже у процесі. Оскільки подібні проекти з енергоефективносі планують і затверджують міські депутати та міський голова. Тому на їхні зустрічі приходитимуть наші волонтери. Їхні обіцянки будуть записувати на відео, а потім викладати на спеціально створений ЮТуб-канал, – розповідає про задум Сергій Слинько. – Чому ця ідея виникла? Бо цого року було  дуже мало заходів з енергоефективності випасані у міській програмі соціально-економічного розвитку. А це ж великий вклад у майбутнє. Усі бажаючі взяти участь у проекті можуть заповнити анкету ТУТ. Серед анкет на конкурсній основі відберуть 30 волонтерів, які пройдуть навчання та волонтерську практику. Шукати волонтерів у Черкасах вирішили серед велоактиву.

Курувати процесом буде велосипедист із 20-річним стажем Олексій Братенков. Піонером у цій справі готова стати Юлія Скрипка.  – Приходить момент, коли хочеться принести якусь користь суспільству. Цей момент для мене настав. Подібного досвіду я ще не мала – це для мене певний виклик, – говорить дівчина.  

ІнфоМІСТ
волонтери волонтерство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі