Цього року в Черкаському районі зареєстровано шість випадків сказу

Під час розширеної координаційної наради увагу сільських, селищного голів було звернено на проведення профілактичних заходів, пов’язаних із захворюванням на сказ у тварин. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.

– Одна доза вакцини коштує в середньому 3,80 грн. У районі вже зроблено щеплення близько 3700 тваринам за кошти, виділені з держбюджету. За попередніми підрахунками залишилося провести ще 4000 щеплень тваринам, господарі яких звернулися до ветлікарні. Однак, тільки за рахунок місцевих бюджетів вдасться завершити в районі вакцинацію, – наголосив начальник Черкаської районної державної лікарні ветеринарної медицини Іван Ляшевський.
Очільник району звернувся до присутніх з пропозицією розглянути це питання на сесії районної ради, управлінню ветеринарної медицини рекомендував розробити відповідну програму.

Нагадаємо, що цього року в районі було зареєстровано шість випадків сказу. Як свідчать експерти, всі позитивно реагуючі тварини – домашні або безпритульні коти та собаки, що вказує на поширення «міського» типу сказу.
На сьогодні залишаються небезпечними на сказ території Ірдинської селищної та Свидівоцької, Руськополянської, Хацьківської, Софіївської сільських рад через наближеність до лісових масивів.

Нова Доба
сказ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі