У Черкасах взялися утилізувати небезпечне сміття (ВІДЕО)

У Черкасах взялись утилізувати небезпечне сміття. Вживані батарейки та люмінесцентні лампи збирають на облаштованих по всьому місту точках. Потому – знешкоджують за спеціальною технологією. 

Катерина Ковбій, кореспондент: "Не сміття, а токсичні відходи. Відтепер вживані батарейки можна утилізувати. Спеціальні екологічні пости працюватимуть по всіх Черкасах протягом кількох місяців"

Координатор екологічної точки Владислав на своєму посту ще із сьомої ранку. За кілька годин роботи, ділиться, встиг зібрати непоганий урожай батарейок.

Владислав, координатор заходу: "Це от за сьогодні. Вже трохи народ починає рухатись, прокинувся. Якщо раніше викидали просто як побутове сміття, то в даному випадку люди проявляють свідомість і несуть нам"

Окрім батарейок – ще й лампи та термометри. До багажнику екомобіля містяни несуть найрізноманітніші небезпечні відходи. Поки одні небезпечне сміття утилізують, інші містяни до таких екозбиралень тільки придивляються. Про таке знешкодження вживаних ламп та батарейок, зізнаються, чули не всі.

Сергій, гість міста: "У нас в стране, где я живу, есть такие коробочки, в которые их бросаешь. И они идут на переработку. Среда засоряется. Это очень важно. У вас  я не вижу специальных баков для пластиковых баков. Все в один складывается. Это значит, правительство не интересуется чистотой вашего воздуха"

Олександр, житель м. Черкаси: "Викидаю. – А куди викидаєте? – У смітник. – А знаєте, що є для цього спеціальні контейнери? – Не знаю, вперше чую"

Михайло, житель м. Черкаси: "У під’їзді у нас є спеціальна ємність. Туди й викидаємо. - А чому треба це робити? – Бо вони шкідливі для здоров’я, то треба їх так викидати"

Ірина, жителька м. Черкаси: "Если их даже оставляешь, то они же практически – они как расплавляются. Ми их выбрасываем. – А викидаєте на прості смітники? – Вообще-то да"

Спеціальні екопости працюватимуть по всьому місту аж до грудня. За цей час на екомобіль чекає майже тридцять виїздів. Ознайомитись із адресою прийому небезпечних відходів можна на сайті міськради.

ВІККА
Сміття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии