• Головна
  • У вересні в Черкасах буде діяти оновлений шаховий клуб
18:23, 10 серпня 2015 р.

У вересні в Черкасах буде діяти оновлений шаховий клуб

Останні «штрихи» і ще незначні ремонтні роботи та на початку вересня гостинно відчинить свої двері міський шаховий клуб для спортсменів-шахістів та всіх охочих навчитися майтерності цієї гри.
 
Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
 
У сучасному світі багато країн, незалежно від рівня життя і технічного прогресу, приділяють пильну увагу розвитку цієї гри, особливо серед дітей. Шахи – древня гра мудреців. Історія шахів налічує не менше ніж півтори тисячі років. Вважається, що гра з'явилась в Індії у VI ст. нашої ери.
 
Шаховий клуб організований для розвитку логічного мислення дитини та змістовного проведення вільного часу, виховання свідомості і суспільної активності, витривалості та вміння аналізувати, планувати, здійснювати позиційні маневри та комбінації у шаховій грі. На кожному занятті дитина побуває у захоплюючому та чарівному світі шахів, стане учасником різноманітних дидактичних ігор та вправ, які допоможуть їй засвоїти новий матеріал.
 
Вихованці на заняттях вивчають історію виникнення шахів, зможуть оволодіти основами шахової гри, отримають навики участі в змаганнях, братимуть участь у турнірних зустрічах і змаганнях різних рівнів.
 
Шаховий клуб знаходиться за адресою: вул. Благовісна, 170 та чекає юних спортсменів віком від 5 років.
 
Довідкова інформація за телефоном: 45-20-27.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахи #шаховий клуб
Оголошення
live comments feed...