Директор “Черкаситеплокомуненерго” дає поради з економії

Якщо мешканці будинку, ОСББ чи ЖБК хочуть заощаджувати, то вони мають встановити лічильники тепла не лише на опалення, але й і на гарячу воду. Таку пораду від директора комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» Миколи Кушніра опублікували на офіційному сайті черкаської мерії.

За його словами, з юридичної точки зору має відбуватися загальнобудинковий облік, а не лише його частина. У будинках, де встановлені ІТП (а таких – 103) одразу ведеться облік тепла і гарячої води, тож люди знають скільки спожили. – Зараз дуже багато звертається представників будинків з питанням: чому потрібно встановлювати лічильники тепла і лічильники на гарячу воду.

Відповідаємо: якщо люди хочуть реально заощаджувати, то потрібно ставити прилади обліку і на тепло і на гарячу воду. Чому так? Бо мережі гарячої води частково виконують функції опалення: сушилки для рушників, стояки, мережі, що проходять через під’їзд, підвал тощо, – розповів Микола Кушнір.

Він зазначив, що лічильник на гарячу воду дає величезний плюс. Люди платять за те, що спожили. У випадку проведення гідравлічних випробувань чи ремонту мереж, люди не платитимуть, бо прилади обліку не рахуватимуть.

ІнфоМІСТ
черкасиобленерго економія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии