Чоловік подарував журналісту гранатомет і викликав міліцію, – курйоз у Черкасах

Вчора в центрі Черкас стався доволі цікавий інцидент: правоохоронці хотіли заарештувати місцевого журналіста, який ішов містом із порожнім корпусом від РПГ. Наразі, за словами журналіста Валерія Воротника, інцидент вичерпано.Про це Валерій Воротник повідомив у коментарі виданню “ІнфоМІСТ”.

“По-перше, я хочу наголосити, що не вітаю вештання зі зброєю по мирних містах та селах, – говорить Валерій Воротник. – І тим більше під час війни. Це виклик суспільству та демонстрація неповаги до закону та інших громадян. По-друге, дана теза абсолютно не стосується ситуації з Романом Шовенком. Бо корпус від РПГ є війсковим атрибутом, тотожнім стріляній гільзі від автомату – рівно стільки ж в ньому загрози життю громадян. Шовенко як волонтер та журналіст десятки разів був на Сході, на передовій. І, напевне, добре знає, як виглядає гранатомет до використання. Тому, коли йому подарували корпус від використаного гранатомета, без задньої думки одяг на плече та поніс до редакції.

Ми зазвичай військову атрибутику (безпечну) даруємо школярам, що проявили себе, допомогаючи фронту, в якості заохочення. Шовенко був впевнений в правоті свого рішення. По-третє, я думаю, що провокацію організувала та людина, що подарувала РПГ і відразу викликала міліцію. Тоді все, що відбулося – провокація проти журналіста і помста за гострі матеріали. На щастя, провокація не вдалася та перетворилася на фарс. І, нарешті, по-четверте. Дії окремих міліціонерів були дивними та непрофесійними.

Фактично, напавши на Романа та відібравши пустий тубус, який навіть за вагою в рази легший за снаряджений гранатомет, вони почали йому крутити руки. Невже вони не відчули, що гранатомет несправжній? Розібралися – заберіть гранатомет та проведіть профілактичн бесіду. Але тривали багатогодинні “тьорки”.   Були дивні кроки слідчого, що заважав нам знімати відео та весело дискутував про законодавство України, навіть не здогадуючись про його зміст. А на останок хотів ще Романа забрати в наркологічний диспансер для освідчення. Але Рома сидів уже точно не за кермом… Він і не приховував, що за три години до інциденту в кафе поруч випив три бокали пива.  Так чи інакше, але інцидент вичерпано. А про дії окремих людей в погонах ми питання задамо Владиславу Пустовару.

Репортаж “Антена” покаже в неділю-понеділок, щоб люди змогли самі розставити акценти та розібратися в ситуації”. Нагдаємо, вчора на Соборній площі правоохоронці “взяли” Романа Шовенка із гранатометом. Відзначимо, що журналіст Роман Шовенко не так давно активізував свою діяльність, і віднедавна є очільником новоствореної громадської організації “Європейські Черкаси”.

ІнфоМІСТ
журналіст гранатомет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии