Черкасцям радять ставити лічильники на гарячу воду

Директор комунального підприємства "Черкаситеплокомуненерго" Микола Кушнір повідомляє, що якщо мешканці будинку, ОСББ чи ЖБК хочуть заощаджувати, то вони мають встановити лічильники тепла не лише на опалення, але й і на гарячу воду.

З юридичної точки зору, за його словами, має відбуватися загально будинковий облік, а не лише його частина.

У будинках, де встановлені ІТП (а таких – 103) одразу ведеться облік тепла і гарячої води, тож люди знають, скільки спожили, повідомили vikka.ua у прес-службі Черкаської міської ради.
 
"Зараз дуже багато звертається представників будинків з питанням: чому потрібно встановлювати лічильники тепла і лічильники на гарячу воду. Відповідаємо. Якщо люди хочуть реально заощаджувати, то потрібно ставити прилади обліку і на тепло і на гарячу воду. Чому так? Бо мережі гарячої води частково виконують функції  опалення: сушили для рушників, стояки, мережі, що проходять через під’їзд, підвал тощо", – повідомив Микола Кушнір.
Він зазначив, що лічильник на гарячу воду дає величезний плюс. Люди платять за те, що спожили. У випадку проведення гідравлічних випробувань чи ремонту мереж, люди не платитимуть, бо прилади обліку не рахуватимуть.
ВІККА
лічильники гадяча вода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии