У Черкасах ліквідували підприємства, які «знижували» податки

За участі співробітників оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Черкасах за півроку виявлено 3 факти безпідставної заявки до відшкодування сум ПДВ у розмірі 732,6 тис. грн.

“В цілому, за матеріалами співробітників оперативного управління в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 33 кримінальні провадження, 72 % з яких відносяться до категорії “тяжкі та особливо тяжкі”, - повідомив в.о. начальника оперативного управління Олександр Кужим.

Зокрема, виявлено 21 правопорушення за ознаками ухилення від сплати податків. За цими кримінальними провадженнями державі завдано збитків на суму понад 95 млн. грн. Протягом поточного року сума відшкодованих збитків склала понад 4 млн. грн. Шляхом досягнення процедури “податкового компромісу” до бюджету держави сплачено понад 1 млн. грн.

Ще 4 правопорушення обліковані за фактами розкрадання коштів в сфері бюджетних закупівель, 2 - за ознаками легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

“За І півріччя 2015 року припинено діяльність 3 фіктивних суб’єктів господарювання, які сприяли підприємствам реального сектору економіки у мінімізації податкових платежів”, - зазначив Олександр Кужим.

Діловий Регіон
Податок Доходи Декларація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии