• Головна
  • Та хай подавляться цими 100 гривнями, – черкаські пенсіонери про зростання пенсій
09:29, 5 серпня 2015 р.

Та хай подавляться цими 100 гривнями, – черкаські пенсіонери про зростання пенсій

На 100 гривень можуть підвищитися пенсії в Україні. Таке зростання пенсії, як пояснив у ЗМІ голова Пенсійного Фонду України Олексій Зарудний, пов’язане зі збільшенням у грудні прожиткового мінімума. Чи зрадіють стогривневому підвищенню самі пенсіонери, “Про все” запитало у них на вулицях Черкас.

Людмила Харченко:

пенсионер1

– Про що ви говорите? Та це якась насмішка над людьми. Великої ролі ці сто гривень не зіграють, але хоча б на хліб та воду днів на два буде. А взагалі після того, як я пішла на пенсію – а це вже кілька років – я отримувала субсидію. А нещодавно я отримала повідомлення про те, що з мене знімають всі пільги, бо, виявляється, і так маю дуже високу зарплату – 1700 гривень!

Леонід Лясов:

пенсионер2

– Якщо піднімати, то до такого рівня, як нині у Європі. А це не на сотню гривень, а на цілих двісті відсотків від нинішніх пенсій. А сто гривень сьогодні можна прирівняти лише до однієї гривні.

Віктор Чистоклєтов:

пенсионер3

– Нічого ці сто гривень не допоможуть, бо потрібно не збільшувати на таку мізерну суму пенсію, а замінити уряд. Я думаю, що для нормального життя пенсіонери мають отримувати на такому рівні, як нині народні депутати мають – від 6 до 18 тисяч гривень. А так дадуть нам по сто гривень, а наступного дня відразу і ціни в магазинах піднімуть. На таку суму й горілки нормальної не купиш.

Тамара Тарасенко:

пенсионер4

– І що дасть таке підняття? Тут, щоб якось прожити, ці сто гривень за день витратиш. А вони насміхаються ще… Ми маємо отримувати не менше трьох тисяч гривень, а сто гривень – це справжнє знущання над людьми.

Володимир Подкоша:

пенсионер5

– Нехай той чоловік, який придумав таке збільшення, забере ці мої сто гривень собі. Бо така сума – це сміх, а не гроші. На них можна придбати хіба що кілограм м’яса та яблука і все!  Тому нехай подавляться цією сумою, бо ж для нормального життя та при нинішніх цінах потрібно хоча б три тисячі гривень отримувати.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...