Власні книжки можна тепер обміняти

У черкаському Ювілейному парку з’явилася поличка для обміну книжками. Так волонтери проекту «Майстерня вуличних меблів» втілюють ще один свій проект із буккросингу (звільнення книжок). Цими днями її вщерть заповнили цікавою літературою.

— У Києві та інших великих містах України явище буккросингу вже досить поширене. У нас, на жаль, люди ще надто мало знають про таку можливість, — розповідає координатор проекту Олександра Жовтоног.

Оскільки в черкащан, які люблять читати, в домашніх шафах зберігається багато різноманітної літератури, якою користується дуже обмежене коло людей, організатори закликали долучатися до обміну книжками всіх, у кого припадають пилом томи вітчизняних і закордонних видань.

Спочатку волонтери, які зробили поличку, поставили на ній зо два десятки книжок. За кілька днів із них вже мало що лишилося. Оголосивши чергову акцію наповнення полиці, координатори проекту приймають нові надходження. Вони згодом будуть зареєстровані згідно з правилами світового буккросингу і помандрують до читачів.

Останніми роками буккросинг поширився на містечка та навіть села. З цим рухом співпрацює багато книгарень, кафе, клубів, бібліотек. Вони відкривають безпечні полиці, тобто місця, де книжки залишаються у відносній безпеці й не потраплять до тих, хто їх привласнює.  Станом на кінець минулого року на сайті українського буккросингу було зареєстровано більш як 3000 книжок та понад 1000 буккросерів з усієї України.

Урядовий Кур'єр
книжки парк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии