• Головна
  • Житло у новобудовах: доступніше, аніж здається
Реклама
12:09, 31 липня 2015 р.

Житло у новобудовах: доступніше, аніж здається

Реклама

Більшість вважає, що сучасне просторе житло в новобудові – це велика розкіш, яку собі дозволити може не кожен. Але спеціалісти по маркетингу запевняють, що придбати хорошу квартиру доступно навіть молодій сім’ї. Все це завдяки тому, що існує безліч вигідних програм та велика кількість пропозицій стосовно квартирного питання.

Купуючи житло, потрібно бути обережним та уважним, адже на сьогоднішній день на ринку нерухомості трапляються різні випадки, пов’язані з шахрайством.

Як обрати квартиру в новобудові?

На даний час ведеться багато будівельних робіт, нові сучасні будинки виростають за мінімальній термін у всіх районах кожного великого міста. Тому обираючи житло, варто звернути увагу на різні чинники, від яких і буде залежати остаточний вибір. Одним із головних критеріїв вважається репутація забудовника. Варто дізнатись, чи вчасно здаються в експлуатацію його об’єкти. Також чи немає скарг на роботу будівельників та якість будматеріалів.

Потрібно звернути увагу, чи надійно штукатурять будівлю ззовні. Адже за декілька років штукатурка може осипатись, а гроші на ремонт не захоче витрачати ніхто. Актуальним питанням завжди залишається якість матеріалів, які використовують для внутрішніх робіт. Адже неякісні або токсичні елементи можуть погано вплинути на здоров’я мешканців. ЖК Форрест у Черкасах пропонує відмінне житло, адже всі використані матеріали підібрані за критерієм екологічності та безпечності людей, які там проживатимуть.

Кожен покупець має власні вимоги до своєї майбутньої квартири. До них можуть належати такі питання, як кількість кімнат, наявність підземного паркінгу та ін. Варто чітко визначитися зі своїми потребами та бажаннями щодо майбутнього житла, тоді підібрати його в новобудові буде набагато легше.

Переваги нового житла

Слід пам’ятати, що квартира в новому будинку являється набагато вигіднішим варіантом, чим вторинне житло. Адже сучасні будівлі будують за сучасними технологіями, тому вони надійні та міцні. Також в квартирах на первинному ринку житла краще планування. Всі кімнати просторі та комфортні, тим більше кухня також має немаленьку площу. Чого не скажеш про будинки, які будувалися раніше.

Також вагомою перевагою квартир в новобудовах перед вторинним житлом вважається наявність сучасних систем комунікації. Тому проблем з подачею води або електроенергії у мешканців не буде. При цьому електромережі можуть витримати велике навантаження, тому коротке замикання практично неможливе.

Варто пам’ятати, що квартири в нових будинках доступніші за ціною, чим вторинне житло.

Докладніше про квартири у новобудовах читайте на офіційній сторінці у мережі Facebook ЖК Форест у Черкасах: https://www.facebook.com/pages/ForRest/1457574897898872 .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...