На Черкащину прибула гуманітарна допомога зі Швейцарії

Швейцарський благодійний фонд «24h-Help» очолює українка Ірина фон Бург. У Швейцарію переїхала ще 20 років тому. Кілька місяців тому жінка вперше побувала в зоні АТО, навіть потрапила там під обстріл. Відтоді ще дужче хоче допомагати співвітчизникам у боротьбі з агресором.

— Ми у Швейцарії спершу не дуже розуміли, що насправді відбувається в Україні, — розповідає пані Ірина. — Російська пропаганда встигає й у нас формувати вигідну для агресорів думку. Однак коли в усьому розібралися, розпочали разом з однодумцями волонтерську справу. Возимо харчі й одяг для українських військових. Активно співпрацюємо із ГО «Самооборона Майдану в Черкаській області». Так і дізнаємося про реальні потреби на фронті. А нинішній вантаж для госпіталю збирали кілька місяців по всій Швейцарії.

Цими днями обласному госпіталю для інвалідів війни швейцарці передали гуманітарну допомогу більш як на сотню тисяч доларів. Це меблі, медичне обладнання, ліки та медичний одяг. Дуже знадобляться госпіталю дванадцять спеціальних ліжок, двадцять матраців від пролежнів. А ще — одяг для хворих і персоналу, ліки та крапельниці.

— Ця допомога дуже доречна, — зауважив головний лікар госпіталю для інвалідів війни Сергій Задорожний. — Зараз і ліки, й обладнання коштують дорого. Та навіть меблі. А у нас — п’ять відділень, Центр реабілітації учасників АТО.

Черкащани від щирого серця подякували Ірині фон Бург за небайдужість і співпрацю. А від громади вручили їй почесну відзнаку «Холодний Яр».

— Справжні українці залишаються ними, де б не жили, — прокоментував голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. — Знаємо не один приклад, як черкащани повертаються з-за кордону та йдуть у військо. А Ірина посильно допомагає зі Швейцарії, об’єднуючи там патріотів. Україна зараз не лише бореться за свою цілісність, вона захищає від агресора всю Європу.

Президент «24h-Help» пообіцяла й надалі підтримувати бійців. Адже перемогти агресора можна лише разом.

Урядовий кур’єр
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии