Уманського боксера, який по-звірячому побив подружжя, суд відпустив під особисте зобов’язання

Суд обрав чемпіону Україну Дмитру Руденькому, який мало не до смерті побив людей в Умані, запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

 Нагадаємо, на початку липня боксер-важковаговик побив сімейну пару в уманському нічному клубі “Іксія”. Відео з камер спостережень швидко розійшлося мережею. Проти боксера порушили кримінальну справу. Від нього відхрестилися колеги, називаючи бійку в барі соромом і неспортивною поведінкою.

Про результати судового засідання повідомив у своєму фейсбуку начальник обласної міліції Владислав Пустовар, який узяв розслідування справи Руденького під свій контроль.

“Не зважаючи на надані аргументи щодо жорстокого побиття жінки, неконтрольованої поведінки підозрюваного, а також можливої загрози з його боку відносно потерпілих та інших громадян, суд не пристав на вказані доводи і обмежився боксеру більш ніж м’яким запобіжним заходом у вигляді особистого зобов’язання”, – зазначив Пустовар.

За його словами, дане рішення не задовольняє як міліцію так і прокуратуру.

“Уже завтра процесуальним прокурором буде подано апеляційну скаргу на вказане рішення з вимогою обрання більш суворого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, – додав Пустовар.

Дзвін
черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии