Власов пішов з посади начальника управління культури області

Олексій Власов більше не очолює управління культури Черкаської ОДА. Цю інформацію він підтвердив у коментарі “Про головне”.

— Я мав зустріч з Юрієм Олеговичем, у ході якої ми дійшли згоди: я подав заяву і отримав погодження на звільнення.

Це було Ваше рішення чи Вас до цього спонукали?

— Це моя ініціатива. В тих обставинах, у яких ми зараз знаходимося, я вважаю, що це найбільш оптимальний варіант. Юрій Олегович зауважив, що за ці чотири місяці, що я був на посаді, не було відчутних змін у галузі культури. Я ж зі свого боку доклав всіх можливих зусиль. Тому я вважаю, щоб ресурси використовувались ефективно, в тому числі людські ресурси, буде доцільніше, якщо я перейду на іншу роботу.

А чим Ви будете займатися?

— Поки що, можливо, цього не варто розголошувати, але моя діяльність буде пов’язана з міжнародними та всеукраїнськими благодійними проектами. Тому я повертаюся знову до Києва, до компанії,  з якою ми перед тим провели не один проект. І запрошення  я отримав достатньо давно. У найближчий час є можливість запустити ще один дуже гарний проект. І якби я не погодився на цю пропозицію, наша ініціативна група його могла би втратити.

Чи Ваше звільнення пов’язане з пожежею та потрясіннями в театрі?

— Хіба що з тим, що пожежа в театрі прийшлася на час моєї роботи в управлінні, — відповів екс-очільник культури області.

Олексій Власов пропрацював на посаді начальника культури області майже 4 місяці. До того управління досить довгий час було без очільника.

Про Головне
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии