“Черкаському облавтодору” не заплатять гроші за неякісно полатану дорогу

Протягом минулого тижня начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Андрій Мартинюк побував на автомобільних дорогах області Н-01 (Київ – Знам’янка) та Н-08 (Бориспіль — Дніпропетровськ — Запоріжжя (через Кременчук), де виконувалися роботи з ямкового ремонту з метою перевірки якості виконання робіт.

Роботи проводили філії ДП «Черкаський облавтодор» — «Смілянська ДЕД» (Начальник Савченко В.В.) і «Кам’янський райавтодор» (Начальник Сундуков О.В.), «Золотоніська ДЕД» (Начальник Молодик С.О.).

Про це повідомляють у Службі автомомбільних доріг у Черкаській області.

Під час огляду виявлено ряд грубих порушень технології та порядку виконання робіт, а саме: не виконувались роботи з вертикального торцювання входів/виходів фризи; порушено технологію укладання асфальтобетонної суміші; відфрезеровані ділянки автомобільної дороги не було очищено від осколу та сміття та інші, внаслідок яких відбувається передчасне руйнування дороги, «видавлювання» щойно покладеного асфальту і ямковий ремонт не витримує гарантійний термін (1 рік), який передбачений для такого виду робіт, що визначено в договорах підряду укладеними між Службою і ДП «Черкаський облавтодор».

Також неякісне виконання ямкового ремонту було допущене і іншими філями ДП «Черкаський облавтодор». Загалом з порушеннями діючих норм було виконано 297 м² ямкового ремонту, а саме філія «Смілянська ДЕД» — 108 м²; філія «Кам’янський райавтодор» — 91 м²; філія «Золотоніська ДЕД» — 98 м².

Слід зазначити, що при виконанні неякісних робіт працівниками, на місцях були присутні керівники вищевказаних філій ДП «Черкаський облавтодор», якими було проігноровано зауваження начальника Служби та інспектора відділу якості та технічного контролю.

Служба вважає за необхідне проінформувати громадськість, що вказані роботи не будуть оплачуватися за бюджетні кошти. Також Службою було надано приписи, щодо усунення дефектів згідно діючого порядку, тобто за власний кошт ДП «Черкаський облавтодор», якими допущено порушення.

Не зважаючи на те, що Служба автомобільних доріг області і ДП «Черкаський облавтодор» знаходяться в сфері управління Укравтодору – керівництво Служби наголошує, що не допустить неякісного виконання робіт, будь-якого підрядника, в тому числі і Облавтодору.

Також Мартинюк А.Б. не знімає відповідальності і з працівників Служби, які б мали контролювати якість виконання робіт та запевняє, що відповідальні за таке халатне ставлення до своїх прямих посадових обов’язків, у ввіреній йому установі будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Про все
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии