• Головна
  • За тиждень податківці області вилучили фальшивих ліків на 243,1 тис. грн.
11:10, 12 листопада 2009 р.

За тиждень податківці області вилучили фальшивих ліків на 243,1 тис. грн.

З 2 листопада податкова міліція області вилучила з незаконного обігу медичних препаратів на 243,1 тис.грн.

Порушення були зафіксовані в Смілянському, Уманському, Чорнобаївському районах, містах Смілі, Ватутіному, Черкасах та Золотоноші.

Під час перевірки однієї зі смілянських аптек був встановлений факт проведення роздрібної торгівлі лікарськими засобами без відповідного дозволу на розміщення об'єкту торгівлі. У результаті було вилучено лікарських засобів на понад 90 тис. грн.

Провізор однієї з аптек Уманського району реалізовував лікарських засобів без сертифікатів відповідності та документів про походження товару. У результаті перевірки було описано та вилучено лікарських засобів на 10,25 тис.грн.

Під час перевірки аптеки у Ватутіному було встановлено факт здійснення реалізації лікарських засобів без наявності ліцензії на даний вид діяльності. Було описано та вилучено лікарських засобів на 19,4 тис.грн.

При відпрацюванні території Черкас було встановлено факт зберігання та реалізації приватним підприємців виробів медичного призначення без документів, що посвідчують якість даної продукції, та без дозволу на розміщення об'єкту торгівлі.

У результаті проведеного огляду було вилучено виробів медичного призначення орієнтовною вартістю 25 тис.грн.

При перевірці однієї з чорнобаївських аптек було також встановлено факт здійснення реалізації медпрепаратів без наявності на момент перевірки відповідних дозвільних документів. Згідно з протоколом огляду було описано та вилучено лікарських засобів на 14,3 тис.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...