На Черкащині діє безкоштовне таксі

На Канівщині соціальне таксі безкоштовно перевозить одиноких пенсіонерів, інвалідів та ветеранів, а в Золотоноші приватна фірма без грошей доставляє вагітних до пологового будинку та ще й відвозить додому з малюками.

У Каневі таку ініціативу проявила Канівська районна рада, яка придбала автомобіль ГАЗ-31105 "Волга". Крім Канева, кожного вівторка і четверга автівка виїжджатиме також у села, де за попереднім записом формується група із 3-5 осіб. Безкоштовне таксі в райцентр слід замовляти у сільській раді за три дні до поїздки.

Діє схоже нововведення і в Золотоноші, де приватна фірма безкоштовно відвозить вагітних жінок до пологового будинку і додому з немовлятами.

– Започаткували ми таку акцію ще з кінця минулого року, – розповідає один із засновників таксі "Студент" В'ячеслав Бабенко. – Замовляють таксі як наші постійні клієнти, так і новачки. До речі, безкоштовною послугою скористалися уже близько 20 золотоніських породіль.

Також діє ще одна акція: доставка ліків для пенсіонерів за знижками. Таким чином фірма прагне залучити до себе якомога більше клієнтів.

pres-centr.ck.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии